Tak jak w tytule, postanowiłam zmienić wygląd bloga :)
Z pomocą (wielką pomocą- wszystko to jest jej dzieło) Łapacza Snów się udało :)
Hahah, robiłam przemeblowanie w swoim pokoju to i robię też remont na blogu---> Nowy rozdział w życiu, część pierwsza :p
Jak się podoba?
Mi bardzo!
Dziękuję Avis! ;***
Dobranoc Miśkii! <3
Nie ma za co słońce :> Lubię się czasem pobawić grafiką xD
OdpowiedzUsuń